Prawo jazdy Kraków

Osk Lejdis to szkoła jazdy, która przede wszystkim skupia się na bezpieczeństwu kursantów, a egzamin końcowy to tylko formalność.

Nasza szkoła nauki jazdy składa się z instruktorek posiadających wieloletnie doświadczenie oraz duże umiejętności w prowadzeniu samochodów. Podczas nauki skupiamy się na bezpieczeństwu naszych kursantów oraz przekazaniu naszej pasji do prowadzenia samochodów. Naszym celem jest to, aby każdy z naszych Klientów był świetnie przygotowany nie tylko do egzaminu ale i również do późniejszego poruszania się sprawnie na drodze. Osk Lejdis to wyjątkowa szkoła, w której panuje przyjazna atmosfera, a wszystkie nasze instruktorki posiadają nienaganną opinie. Każdy z naszych kursantów wyniósł ze szkoły umiejętności pozwalające mu zdać egzamin oraz bezpiecznie poruszać się po drodze.

Bardzo dużym atutem naszej szkoły jest możliwość wybierania sobie instruktorów. Możecie wybrać jedną instruktorkę, z którą wyjeździcie wszystkie godziny lub rozdzielić jazdy na każdego instruktora, zyskując wtedy możliwość nauki od wielu osób.

Zobacz Ofertę
Kobiety z kluczykiem - Prawo Jazdy

Kurs podstawowy

2700 zł (zajęcia teoretyczne, 30 godzin praktyka)

Standardowe szkolenie, gdzie kurs odbywa się w tygodniu, godziny wykładów ustalamy wcześniej z naszymi kursantami, dzięki czemu jesteśmy w stanie tak dopasować godziny, aby każdy mógł w nich uczestniczyć.

Czytaj Wiecej

Kurs weekendowy

2900 zł (zajęcia teoretyczne, praktyka 30 godzin)

Kurs weekendowy przygotowaliśmy dla osób, które nie mają czasu w tygodniu i pragnęłyby uczęszczać na kurs w weekend.

Czytaj Wiecej

Kurs Express full / Indywidualny

3300 zł (zajęcia teoretyczne, praktyka 30 godzin )

Jest to kurs przygotowany z myślą o naszych kursantach, którzy potrzebują zrobić kurs w przyspieszonym tempie, dzięki niemu zrobić egzamin teoretyczny w jeden weekend a później zostaje tylko szkolenie praktyczne.

Czytaj Wiecej

Kurs dla Niesłyszących

Zapytaj o cene (zajęcia teoretyczne, 30 godzin praktyka)

OSK lejdis jako jedna szkoła z niewielu w Krakowie oferuje Państwu kursy dla osób głuchoniemych. Każda z naszych instruktorek ukończyła kurs Polskiego Języka Migowego.

Czytaj Wiecej

Kurs samochodem z automatyczną skrzynią biegów

2700 zł

Nasza szkoła jazdy przygotowała dla Państwa również możliwość skorzystania z kursu samochodami z skrzynią automatyczną.

Jeśli nie lubisz skrzyni manualnej lub boisz się zmiany biegów. Nie musisz się już o to martwić kurs na samochodach ze skrzynią automatyczną pozwolą CI całą uwagę skupić na jeździe pomijając zmianę biegów.

 

Czytaj Wiecej

Jazdy doszkalające

85 zł godzina jazdy
800 zł pakiet 10 godzin jazdy

Masz problem z jazdą, nie czujesz się pewnie za kierownicą?

Miałeś/aś przerwę w jeździe?

Pojedyncze jazdy doszkalające , bądź pakiet godzin sprawi że szybko poczujesz się bezpiecznie za kierownicą .

Godzina jazdy w weekend 90zł

Pakiet 10 godzin jazdy w weekend 850zł

Przejdź do kontaktu
Kursy Prawo Jazdy dla Młodzieży

PRAWO JAZDY Z DOTACJĄ JEDYNIE 400 ZŁ

Szkoła OSK Lejdis wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszym Klientom zarejestrowała się w bazie usług rozwojowych, które pozwala naszym kursantom pozyskać dofinansowanie na prawo jazdy kategorii B.

Dofinansowanie to umożliwia nam skorzystanie w naszej szkole z rozszerzonego kursu na prawo jazdy za jedyne 400 zł. Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane do kontaktu telefonicznego lub przez formularz kontaktowy.

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Podanie danych w powyższym formularzu jest całkowicie dobrowolne, jednak niezbędne do prawidłowego przetworzenia Państwa zapytania. Wszystkie dane osobowe w formularzu, przetwarzane są zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Uzupełniając powyższy formularz kontaktowy akceptują Państwo naszą Politykę Prywatności oraz świadomie i dobrowolnie wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Najczęstsze pytania naszych kursantów

Co jest potrzebne na prawo jazdy kategoria B?

Same chęci i potrzeby zdania prawo jazdy nie wystarczą nasi kursanci potrzebują załatwić jeszcze parę formalności za nim zaczniemy szkolenie.

Każda z osób, które pragną zacząć swoją przygodę z prowadzeniem samochodów przed przystąpieniem do kursu muszą udać się do Wydziału Komunikacji w swoim starostwie zgodnie z miejscem swojego zameldowania i założyć profil kandydata na kierowcę(PKK). Każdy z tych profilów posiada swój unikalny numer, żeby wyrobić taki profil należy zabrać ze sobą:

 • wniosku o prawo jazdy,
 • orzeczenie lekarskie,
 • orzeczenia psychologa ,
 • ważny dowód tożsamości,
 • aktualną fotografię 3,5 cm na 4,5 cm,
 • ksero prawa jazdy (jeżeli takie już istnieje, w przypadku dokumentu wydanego za granicą potrzebne jest też jego tłumaczenie),
 • pisemnej zgody opiekunów (jeżeli jesteś niepełnoletni),
 • dokumentu potwierdzającego pobyt na terenie Polski (gdy jesteś obcokrajowcem)

Jeżeli coś jest dla Państwa nie jasne serdecznie zapraszamy do kontaktu nasza kadra chętnie pomoże w wszystkich formalnościach.

Co trzeba umieć na prawo jazdy?

Żeby zacząć kurs prawo jazdy kategorii B nie trzeba posiadać żadnych umiejętności. Potrzebne są jedynie PKK(profil kandydata na kierowcę) oraz chęci brania w nim udziału. Kursant wszystkiego uczy się podczas kursu.

Ile kosztuje prawo jazdy w Krakowie?

Koszt prawa jazdy zależny jest od kategorii, którą chcielibyśmy zdawać. W Krakowie najdrożej wyniosą nas kursy prawa jazdy od kategorii „d” do kategorii „b”. Jeżeli chodzi o jazdy doszkalające to w Krakowie zapłacimy za nie najmniej.

W OSK Lejdis cennik kursów na kategorie B prezentuje się następująco:

 • KURS PODSTAWOWY 2500 ZŁ (ZAJĘCIA TEORETYCZNE, 30 GODZIN PRAKTYKA)
 • KURS WEEKENDOWY 2700 ZŁ (ZAJĘCIA TEORETYCZNE, PRAKTYKA 30 GODZIN)
 • KURS EXPRESS FULL / INDYWIDUALNY 3000 ZŁ (ZAJĘCIA TEORETYCZNE, PRAKTYKA 30 GODZIN )
 • KURS DLA NIESŁYSZĄCYCH 2600 ZŁ (ZAJĘCIA TEORETYCZNE, 30 GODZIN PRAKTYKA)
 • KURS SAMOCHODEM Z AUTOMATYCZNĄ SKRZYNIĄ BIEGÓW 2500 ZŁ
 • JAZDY DOSZKALAJĄCE 80 ZŁ GODZINA JAZDY 750 ZŁ PAKIET 10 GODZIN JAZDY

Ile godzin trwa kurs teoretyczny i praktyczny na prawo jazdy?

Kurs na prawo jazdy składa się z 60 godzin lekcji. Dzieli się on na teoretyczny oraz praktyczny. Kurs zaczyna się od 30 godzin teorii spędzonych na wykładach gdzie możemy o wszystko dopytywać wykładowców. Po zdaniu egzaminu wewnętrznego zaczynamy 30 godzin praktyk, w których zawartą mamy jazdę samochodem po placu manewrowym, która ma nas przygotować do egzaminu końcowego oraz jazdę z samochodem z instruktorem po mieście.