Dofinansowanie do Prawo Jazdy

JAK Uczestniczyć w projekcie który pozwoli Ci dostać dofinansowanie aż 85% na Kurs Prawa jazdy w OSK Lejdis

Kto może otrzymać dofinansowanie szkolenia lub kursu?
Musisz mieć ukończone 25 lat (nie ma górnej granicy wieku) i pracować;
Musisz też być związany z Małopolską (przez miejsce zamieszkania, pracy lub nauki);
Dodatkowo, jeśli masz mniej niż 50 lat, Twoje wykształcenie nie może obejmować więcej niż zdaną maturę.
Osoby poniżej 25 roku życia nie są obecnie przyjmowane do projektu Kierunek Kariera / Kierunek Kariera Zawodowa. Trwają jednak prace nad uruchomieniem analogicznego projektu z dofinansowaniem szkoleń dla osób młodych.

Kim jest osoba pracująca?
Jeżeli: jesteś zatrudniony na umowę o pracę, umowę-zlecenie, umowę o dzieło, na podstawie powołania, wyboru, mianowania, spółdzielczej umowy o pracę lub  prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą i nie zatrudniasz pracowników lub  jesteś rolnikiem. To jesteś osobą pracującą.

Jak się zgłosić?

1. Zarejestruj się na stronie www.pociagdokariery.pl

2. Skorzystaj z rozmowy z doradcą zawodowym przez komunikator Skype
O szczegółach rozmowy przy pomocy Skype poinformuje Cię mailowo Twój doradca zawodowy.
Z doradcą porozmawiasz o swojej dotychczasowej karierze zawodowej i możliwościach jej rozwoju. Razem sporządzicie Twój Bilans Kariery. Usługa ta pozwala odkryć, nazwać i uporządkować, dotychczasowe doświadczenie i umiejętności oraz posiadane zaświadczenia i certyfikaty przez uczestnika projektu. W efekcie prowadzonego Bilansu poznaje swoje możliwości, potencjał, kompetencje i przygotowuje wspólnie z doradca portfolio oraz indywidualny plan rozwoju edukacyjno-zawodowego.
Z doradcą porozmawiasz bez wychodzenia z domu! W dniu rozmowy, o umówionej godzinie, doradca zadzwoni do Ciebie przez Skype.

3. Zamów bony z Kierunku Kariera lub Kierunku Kariera Zawodowa
Podczas rozmowy z doradcą zamówisz bony na szkolenia ogólne: językowe, komputerowe, kursy prawa jazdy. Bony na szkolenia zawodowe zamówisz samodzielnie w zakładce „Zamów bony”.
Za szkolenia zapłacisz bonami szkoleniowymi, które otrzymasz po zawarciu z nami umowy i wpłacie 15% wartości zamówionych bonów.

4. Podpisz umowę/umowy na zakup bonów i wpłać wkład własny

5. Zapisz się na szkolenie wybrane na stronie https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl wyszukaj OSK Lejdis – wpisz w lupkę osk lejdis i wybierz dla siebie kurs. Jesli Nasz ternminy zajęć nie będą Ci odpowiadać to daj Nam proszę znać to stworzymy kurs specjalnie dla Ciebie tak aby dostosować się do Twojego grafiku . Zadzwoń 509528141

Skorzystaj już dziś!!!