Kurs Prawo Jazdy – Automatyczna Skrzynia

Zapraszamy Wszystkich chętnych dla Których jazda samochodem z manualną skrzynią biegów jest niekomfortowa, Nasz Ośrodek oferuje szkolenie oraz podejście do egzaminy pojazdem z automatyczna skrzynia biegów.

Plusy :

  • Spokojna jazda bez zmiany biegów , swoją uwagę skupiamy Tylko na przepisach i na drodze i jej otoczeniu
  • Samochód NIE ZGAŚNIE na mieście , na placu, nigdzie – wiec to kolejny element bezstresowy podczas jazdy
  • mamy tylko do obsługi tylko gaz i hamulec a umiejętną obsługą sprzęgła zajmuje się automat
  • egzamin państwowy na samochodzie na którym się uczysz
  • nie ma kamery podczas egzaminu państwowego, zgodnie z przepisami nie ma obowiązku rejestrowania dźwięku i obrazu podczas przeprowadzania egzaminu państwowego samochodem z automatyczna skrzynia biegów

Minusy :

  • po zdanym egzaminie w dokumencie prawa jazdy widnieje kod 78 oznacza to, że możemy prowadzić pojazd TYLKO z automatyczna skrzynią biegów

Jak zamienić minus na plus  ???

oto prosty przepis

Kiedy zdamy egzamin pojazdem z automatyczną skrzynią biegów, nabieramy wprawy i pewności, próbujemy swoich sił w samochodzie z manualną skrzynią biegów. Wystarczy tylko zdać egzamin państwowy praktyczny i już mamy prawo jazdy na manualną skrzynie . Bez dodatkowego kursu , bez egzaminu teoretycznego .

Podanie danych w powyższym formularzu jest całkowicie dobrowolne, jednak niezbędne do prawidłowego przetworzenia Państwa zapytania. Wszystkie dane osobowe w formularzu, przetwarzane są zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Uzupełniając powyższy formularz kontaktowy akceptują Państwo naszą Politykę Prywatności oraz świadomie i dobrowolnie wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.