OSK Kraków Lejdis Prawko – dane kontaktowe

Adres

Lejdis Prawko – nauka jazdy

ul. Nowohucka 43
30-728 Kraków

www.lejdisprawko.pl

Konto bankowe ING:
71 1050 1445 1000 0090 7787 1904

Kontakt mailowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z przygotowaniem oferty. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Więcej informacji w Polityce Prywatności

OSK Lejdis sc Zofia Banaś Ewelina Ogonek jako administrator danych informuje, że Pani/a dane osobowe są gromadzone i przetwarzane wyłącznie w celu świadczenia usług związanych ze szkoleniem i egzaminowaniem oraz egzekwowaniem należności z tytułu niniejszej umowy oraz w celach statystycznych.
Dane te podlegają ochronie prawnej na podstawie Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2002 Nr 101 poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne.

25 maja 2018 r. w Polsce zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane także RODO).

Przysługuje Pani/u prawo dostępu, aktualizacji, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia swoich danych, wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie, a w sprawach spornych przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorującego ochronę danych osobowych.

Pani/a dane osobowe będą przetwarzane od momentu kontaktu fo zakończenia szkolenia i zaprzestania korzystania z naszych usług.

Pani/a dane osobowe nie będą udostępnianie innym podmiotom poza tymi, którym udostępnienie wymagane jest w przepisach prawa oraz do zakończenia szkolenia (pracownicy OSK, organ kontrolny OSK – Wydział Komunikacji Urzędu Miasta, działania w systemie Portalu OSK związane z pobieraniem oraz aktualizowaniem PKK). OSK nie przekazuje danych osobowych do państw trzecich (poza Unię Europejską) lub organizacji międzynarodowych.