Nasi Instruktorzy

Poznaj nasz zespół który przygotuję Cię odpowiednio do każdej sytuacji jaka może przytrafić Ci się na drodze.

Instruktorka Zosia

Współzałożyciel OSK Lejdis

Zosia to wpółzałożyciel szkoly nauki jazdy Lejdis . W 2009 roku została Instruktorką i od tego czasu zaraża pasją prowadzenia pojazdów wszystkich Kandydatów na Kierowców. Posiada uprawnienia Egzaminatora kat.B a wiedzą zdobytą podczas Kursu w Małopolskim Ośrodku Ruchu Drogowego dzieli się z przyszłymi Kierowcami . Cechuje ją anielski spokój oraz bardzo duże zaangażowanie w swoją pracę. Niejednokrotnie zdobywała tytul Najlepszej Instruktorki Małopolski . Ukończyła Kurs Polskiego Języka Migowego z wynikiem pozytywnym .

Instruktorka Ewelina

Współzałożyciel OSK Lejdis

Absolwentka akademii im. Jana Kochanowskiego w Kielcach Wydział pedagogiczny. Jest instruktorką od 2009 roku Zdobyła uprawnienia Egzaminatora w 2012 roku. Cierpliwa pełna empatii jak nikt potrafi zmotywować do pracy aby każdy kursant mógł w przyjaznej atmosferze urzeczywistnić marzenia zdobycia upragnionego prawa jazdy. Zainteresowania psychologia i komunikacja interpersonalna z całą pewnością ułatwiają cały proces nauczania. Wielokrotna Laureatka Konkursu Małopolski Instruktor Roku. Posiada certyfikat kompetencji zawodowych w ruchu krajowym i międzynarodowym.

Instruktorka Wiola

Instruktor

Instruktorka Wiola Od 2006 roku jest czynnym instruktorem nauki jazdy kategorii B. Ukończyła I stopień kursu języka migowego PJM organizowanego dla egzaminatorów oraz instruktorów nauki jazdy. Regularnie prowadzi szkolenia osób głuchych i niedosłyszących. Nominowana do nagrody Instruktor Jazdy Roku 2019 w akcji Mistrzowie Motoryzacji, organizowanej przez Gazetę Krakowską. Ostoja spokoju i opanowania, pełny profesjonalizm w podejściu do kursantów oraz szkoleniu przyszłych kandydatów oraz kandydatek na kierowców.

Instruktorka Iwona

Instruktor

Iwona jest instruktorką od 2005 roku. Ukończyła kurs Egzaminatora kat. B w Małopolskim Ośrodku Ruchu Drogowego. Główna jej cecha jako doświadczonego Instruktora Nauki jazdy jest cierpliwość , wyrozumiałość i spokój jakże ważny podczas pokonywania pierwszych kilometrów przez Kursantów . Ukończyła I stopień Polskiego Języka Migowego .

Instruktorka Karolina

Instruktor

Jest specjalistka od tłumaczenia wszystkich zagadnien związanych z prawem o ruchu drogowym podczas zajęć teoretycznych. Natomiast z prawego fotela pojazdu w czasie praktycznej nauki jazdy cechuje ją ogromny pokład cierpliwości. Szkolenie pod okiem Karoliny odbywa się w bardzo miłej i spokojnej atmosferze z przyjaznym podejsciem. Ukonczyła I stopien Polskiego Języka Migowego

Instruktorka Iza

Instruktor

Zawsze uśmiechnięta Iza to doświadczona Instruktorka , która w szkolenie przekazuje cale swoje serce. Cechuje ją ogromna rzetelność . Spokojne podejscie do Kursanta sprawia , że stres związany z prowadzniem pojazdu znika bezpowrotnie . Iza prowadzi szkolenie w języku angielskim.

Instruktorka Agnieszka

Instruktor

Agnieszka jest instruktorką z długoletnim stażem. Swym doświadczeniem pragnie dzielić się z kandydatami na kierowców. Mimo ogromnego doświadczenia w przekazywaniu wiedzy i umiejętności cały czas podwyższa swoje kwalifikacje uczestnicząc w konferencjach naukowych poświęconych tematyce Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Ukończyła kurs egzaminatora w Małopolskim Ośrodku Ruchu Drogowego. Swoim poczuciem humoru potrafi odświeżyć każdą chwilę spędzoną w samochodzie .

Instruktorka Iza

Instruktor

Iza jest doświadczoną Instruktorką od 2009 roku , która ze stoickim spokojem wytłumaczy każde zagadnienie drogowe. Ukonczyła kurs Egzaminatora w Małopolskim Ośrodku Ruchu Drogowego w Krakowie. Do szkolenia podchodzi bardzo rzetelnie i profesionalnie. Prowadzi zajęcia praktyczne również w języku angielskim oraz w języku migowym. Zawsze uśmiechnięta zaraża pozytywną energią.